| DonarisDona a întrebat:

Heei, vreau si eu magazine online cu haine gen h&m si stradivarius dar as vrea cu plata ramburs ca am card la raiffeisen bank si celelalte magazine online imi cer card de la visa sau mai stiu eu si nu stiu daca merge cu cardul pe care il am, adica mama.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Habar nu ai ce este ala un card si de cate tipuri este, dar faci cumparaturi pe internet. Mare prostie!

| DonarisDona explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

Pai habar n-am, de aia vreau plata ramburs. explica-mi tu atuncihappy

| Luiza995 a răspuns:

Pe https://mallcopii.ro plata se face doar la ramburs dacă te interesează pentru copii.