| LostHeart a întrebat:

Heeii.puppy dog eyes. Stiti cumva unde pot gasi tricouri cu trupe rock? as vrea mai ales cu LinkinPark, Fit for Rivals sau Paramore deoarece sunt trupele mele pereferate. Pe internet am gasit dar nu sunt foarte sigura si am gasit la marimi mari ca XXL. As vrea magazine in Ploiesti va rog cine stie dau funda happy.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Șosețică a răspuns:

Http://www.bestial.ro/
asta e online :3

mult noroc :>

| NicollNikkyKv a răspuns:

Buna uite aici : http://www.789.ro/ro/muzica/407-linkin-park.html
si cu sigurata vei gasi si cu alte trupe :)! app nu trebuie neaparat sa fie din Ploiesti :-? daca se livreaza peste tot.;) :*. Pupici!

| LostHeart explică (pentru NicollNikkyKv):

Eu locuiesc in Ploesti si imi era mai usor sa gasesc un magazin in oras happy. dar presupun ca pot avea incredere in comenzile de pe net thinking