| liceu a întrebat:

Hei. am comandat ieri (joi) pe la ora 20:30 o tableta pe eMAG.
cand credeti ca vine? stau in apropiere de Resita.
fac livrari si sambata? sunt sanse sa imi vina astazi sau abia luni. am mai comandat de mai multe ori pe eMAG dar nu joia si mai ales la ora aia. multumesc
funda

Răspuns Câştigător
| myrko a răspuns:

E probabil sa iti ajunga maine normal comenzile le iau de luni pana vineri pana la orele 19:00 daca nu iti ajunge sigur luni.

| liceu explică (pentru myrko):

Fac transporturi si sambata?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca ti s-a confirmat comanda s-a confirmat si data livrarii

| cookie01 a răspuns:

Trebuie sa iti trimita mesaj gen "Va fi livrat in data de..." sau trebuia sa iti apara pe site cand iti va fi livrata in momentul in care pui comanda. Eu am pus comenzi sambata si duminica iar in ambele cazuri mi-au trimis mesaj luni (ca au livrat coletul) si marti a ajuns. Deci cam in 2 zile lucratoare trebuie sa iti vina. Eu cred ca va veni luni.

| danutz9100 a răspuns:

Luni sau marti sigur!

| itinformation a răspuns:

Buna
Si eu am comandat mereu de la ei si normal produsul vine de pe o zi pe alta.
Ar trebui sa iti ajunga sigur azi, si da fac si sambata livrari. Suna mai bine la curierat sa vezi daca ai vreun colet pe numele tau. Dar stai fara griji ca sigur ajunge azi, daca nu maine cel tarziu.
O zi buna sa ai.

| itinformation a răspuns:

App am omis ora la care ai comandat-o. Maine iti ajunge. Astazi in niciun caz ca ei la 17:00-18:00 trimit ultima comanda.