| Anonim0078965 a întrebat:

Hei! As dori sa cumpar o drona ca sa filmez de la inaltime.Ce model imi recomandati? Bugetul e de maxim 200-300 de lei!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
Bula
| Bula a răspuns:

La acel pret NU gasesti comercializat nici un model de drona, cu care sa poti filma de la inaltime! Sunt bani aruncati degeaba.
O drona cu camera trebuie sa aiba motoare - si implicit acumulatoare - puternice, sa poata ridica si sustine, timp mai indelungat, intreaga greutate. In afara de putere, trebuie sa aiba si stabilitate mare, sa faca inregistrari clare, stabile.
Asemenea drone se pot gasi peste 500 euro, chiar si folosite, dar unul ca lumea costa peste 2000 euro (9000 lei).
Deci, aduna-ti banii si cumpara-ti ceva de calitate!

| SCORTISOARA69 a răspuns:

Dronele de inceput sunt de la 300-600lei intre 200-300 sunt drone care se strica usor, intra pe olx si cauta sau mai bine Ai vrea Sa cumperi Una de la mine? Am un horizon blade 200 qx 550 lei, uita-Te pe olx Si la selectia oras Pune Timisoara si Il vei vedea

| SCORTISOARA69 a răspuns:

Am zis

Bula
| Bula a răspuns:

Aia nu-s de 2-300 lei, dar uite-te si la caracteristicile tehnice tongue

| Anonim0078965 explică:

Ok..deci mai strang bani si imi iau la anullaughing))