| andreia297 a întrebat:

Hei. Imi cer scuze pentru categorie, dar nimeni nu imi raspundea nicaieri. Vreau sa-i cumpar prietenului meu un cadou de Craciun si inca nu m-am decis in legatura cu parfumul pe care as vrea sa i-l iau. Sunt indecisa intre 212 VIP si Armani Code si voiam un sfat si din partea voastra. De asemenea stiti alte site-uri in afara de aoro.ro de unde pot achizitiona parfumuri originale? Am tot cautat si am gasit pe net parfumu.ro si sunt multe pareri bune, inclusiv de la vedete foarte cunoscute de la noi din tara happy Dau funda. Multumesc!

2 răspunsuri:
| NoName0x0 a răspuns:

Buna! Imi place aroma parfumului Armani Code fiindca il foloseste des prietenul meu, deci pot spune ca am avut contact cu mirosul sau si cu cekl al lui Armani Code Ice. Cat despre 212 VIP nu iti pot spune mare lucru. Dar cel de la Armani stiu ca reflecta excelent masculinitatea.

| Vidacu69 a răspuns:

Merg pe varianta Armani Code + ca va fi surprins.Iti spun eu;). Gestu conteaza.
http://www.shopmania.ro/q-parfumuri-armani-code