| andreia297 a întrebat:

Hei. Vreau sa-i cumpar prietenului meu un cadou de Craciun si inca nu m-am decis in legatura cu parfumul pe care as vrea sa i-l iau. Sunt indecisa intre 212 VIP si Armani Code si voiam un sfat si din partea voastra. De asemenea stiti alte site-uri in afara de aoro.ro de unde pot achizitiona parfumuri originale? Am tot cautat si am gasit pe net parfumu.ro si sunt multe pareri bune, inclusiv de la vedete foarte cunoscute de la noi din tara happy Dau funda. Multumesc!

7 răspunsuri:
| pissiic a răspuns:

Cel mai sigur il iei din magazin. Parfumurile de pe parfumu.ro iti spun sigur ca nu sunt originale. Am comandat si mi.a parut tare rau. Mie imi place sincer Armani code. Poti sa incerci si Black Xs de la Pacco Rabanne, eu asta i.am luat iubitului meu big grin

| andreia297 explică (pentru pissiic):

Din pacate are deja Black xs si vreau sa ii iau ceva nou big grin O sa merg la Sephora si o sa iau de acolo cel mai probabil big grin Numai ca voiam si alte pareri.

| Neo12 a răspuns:

Esun.ro
pe ăsta-l ştiu
Armani code dintre astea 2.

| frostxtq a răspuns:

Din magazin e cel mai sigur, vezi cum miroase si il primesti in regula, prin transport poate ajunge spart.

| Neo12 a răspuns (pentru frostxtq):

Dacă ajunge spart poţi reclama problema şi ei o să-ţi trimită altul, în caz că nu ştiai.

| frostxtq a răspuns (pentru Neo12):

Stiam ca se poate, insa daca il vrei pentru cadou de Craciun, nu cred ca vrei sa astepti atat in caz ca se intampla ceva cu comanda. happy

| Ademira a răspuns:

Armani Code