| anonim_4396 a întrebat:

Hei, salut! As dori sa stiu de unde pot cumpara un iPad 3G, WiFi, Bluetooth prefer 16GB pentru ca este cel mai ieftin big grin. Gasiti cel mai mic pret.
Pe eMag : 2.879,00 Lei
Pe mediagalaxy: 2.999,90 Lei

*Pe apple.com poti grava ceva pe spatele iPad-ului, daca gasiti si aceasta optiune in afara apple.com Va dau FUNDA daca imi aratati CUM? happy

3 răspunsuri:
| yomanu a răspuns:

UITE AICI : Ipad 16GB 3G - pret 2. 699 lei + 19 lei transport
http://telefonultau.eu/products/Apple-Ipad-16GB-Wi%252dFi-%252b-3G.html

| Anca16_7638 a răspuns:

Am iPad 64 GB, dar o se-ti fac reducere mare.
thinking_stars@yahoo.com
Se imi dai email daca vrei si vb acolo.

| Anca16_7638 a răspuns:

Am iPad 64 GB, dar iti fac reducere mare.
daca vrei, email: thinking_stars@yahoo.com