| Bailando16 a întrebat:

A comandat cineva parfumuri de pewww.elefant.ro,stiti daca sunt de incredere sau nu merita? Astept orice informatie. Multumesc anticipat! dau funda :D

Răspuns Câştigător
| BiancaCN a răspuns:

Sunt foarte de incredere.Eu am comandat de la ei si a fost ceea ce trebuie.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Apasa si tu pe link-ul ala sa vezi daca merge. Intre link si scris lasa cel putin o pauza.
N-am comandat de pe acel site dar am citit mai multe pareri despre el si se pare ca este bun.

| Mădălllinna a răspuns:

Parfumuri nu am comandat, insa am comandat carti happy Nu au fost probleme la comada. Foarte seriosi happy

| halvitza a răspuns:

Nu am comandat dar am auzit ca sunt ok