| georggyy a întrebat:

Buna http://parfumuri-firma.net/acasa.html
A comandat cineva de aici, sau stiti daca sunt bune?
Eu nu prea cred ca sunt grozave dar astept raspunsurile voastre!:*

Răspuns Câştigător
| anka a răspuns:

Sunt prea ieftine sa fie originale. Mai bine sa nu risti.

9 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Cel pe care iti tine aceea fata in brate(gucci by gucci e foarte bune (e preferatul meu dupa perceive)

| georggyy explică:

@Zambet :)) Daca tu crezi ca Burberry, Lolita Lempicka, Bvlgari,, Dolce&Gabbana, Giorgio Armani, Givenchy, Gucci, Guerlain, Christian Dior, Chanel, Nina Ricci, Moschino, J. P. Gaultier, Versace {si altele} sunt inferioare Avonului, te inseli amarnic:)) Iti multumesc pentru raspuns dar e stupid!;) Si apropo, am 3 parfumuri de la Avon dar nu se compara cu acestea
http://www.parfumeria.ro/parfumuri-femei
Cam astea sunt adevaratele preturi ale parfumurilor;)
Am vrut sa stiu daca sunt si alea cat de cat bune dar vad ca primesc alte raspunsuri total nefolositoare!
@anka!
Mersi:*

| Emanuel_1209 a răspuns:

@Miss. Pink daca vrei ceva de calitate superioara comanda de la avon. E o firma foarte foarte buna de cosmetice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am comandat de la http://www.parfumurifirma.net si pot spune ca produsele sunt mai bune ca avonistele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apa de ploaie... colorata ambalate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca am comandat si am fost foarte multumita. Sunt un excelent cadou cand nu stai foarte bine cu banii si copiaza perfect originalul. Cumpara cu incredere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo pentru cei care ridica avonul in slavi parfumurile de la avon, pe langa faptul ca unele put si nu miros.nici macar nu tine mirosul pana iesi din casa.eu prefer sa cumpar o copie de parfum cu 45 ron, decat sa dau in jur de 120 ron pe el si cam degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt bune parfumurile astea am cumparat si eu si nu prea miros bine

| sabriname04 a răspuns:

Eu imi comand dupa www.esun.ro, au parfumuri originale