| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, am mare nevoie de ajutorul vostru... vreau să comand niște bijuterii din India, dar problema este că nu asigură transportul în România. Știți oare vreo firmă de curierat internațional? Ofer funda.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

DHL-ul si Fedex dar sunt al naivii de scumpe, sute de dolari pentru transportul unui plic cu acte, dapai a unor cutii cu bijuterii.

Răspuns utilizator avertizat
| dinaprilie a răspuns:

Dhl, fedex, airindia

| FOG92 a răspuns:

Bah a dreacu chestie taman din india ti-a venit sa comanzi, mai aproape prin europa nu gaseai=-)))

Răspuns utilizator avertizat