| Andre a întrebat:

Sall...am si eu o intrebare nu stiu ce ghiozdan sa imi iau dati-mi si mie site in care vad ghiozdane din carrefour real sau metro din constanta va roggggggggg dau funda tinand cont ca sunt clasa a 5a

5 răspunsuri:
| Piticaaa a răspuns:

Eu mi-am luat un ghiozdan din Carrefour dupa care sunt innebunita: http://carrefour.ro/index.php?pg=vcatalog&catalog=004. Este cel albastru, numai ca in realitate e o culoare mai inchisa, e super. Merge cu blugii mei:))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit ghiozdane frumoase la real dar la celelalte magazine nu... ti-ar trebui un ghiozdan mai mare ca sa-ti incapa toate cartile, cu 2 buzunare mari sa chiar 3 si cu o culoare nu prea tipatoare! SUCCES!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

buna! sunt Asiza si as vrea sa te ajut sa iti gasesti un ghiozdan potrivit! Daca esti clasa a 5a trebuie sa-ti iei un ghiozdan pe masura, adica unul mai mare cu doua sau trei buzunare mari si unul sau doua mai mici ca sa-ti incapa si mancarea! Despre culoare nu stiu ce sa iti spun...depinde ce culoare iti place, dar eu iti dau un sfat : nu alege o culoare foarte deschisa pentru ca o sa se murdareasca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vanessa ia-ti din obor acolo imi iau si eu. cu drag andreea

Răspuns utilizator avertizat