| AlaskaYoung17 a întrebat:

Heii :3
As vrea sa-mi cumpar un telefon de pe ebay/amazon/ali express.
E ok daca cumpar de acolo? Adica nu sunt stricate sau chestii de genul?
Si in cat timp ajung?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Iti recomand ebay si amazon. Eu am luat odata ceva de pe ebay si am fost multumita. Incearca cu incredere, daca esti nemultumit, il poti returna.

| RareşTPUro a răspuns:

Depinde... nu se stie. eBay si Amazon sunt site-uri gen OLX sau okazii. Nu se stie daca e produsul uzat/stricat pe jumatate sau mai stiu eu cum ar mai putea fi.

Iti zic ei in cat timp ajunge produsul...

| anonimguy3 a răspuns (pentru RareşTPUro):

Amazon nu e second hand. E magazin online pe o gama mare de produse.

| RareşTPUro a răspuns (pentru anonimguy3):

Sunt multi vanzatori care vand pe Amazon si nu stii cand cumperi de la un vanzator second.

| Unknow9990 a răspuns:

Nu stiu daca poti de pe eBay sa comanzi pana in Romania, dar stiu ca acolo gasesti electrice, haine etc. Cel putin asta stiu de la un prieten din Germania.

| Adiiiiiii69 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa iti iei de pe eMAG.ro pentru ca s-ar putea sa fie deteriorat.

| redwood a răspuns:

Recomand ebay, am comandat ceva lucruri de pe site si e in regula. Daca comanzi de pe ebay.com va dura ceva mai mult cel putin o luna si cu ebay.co.uk intre 2-4 saptamani.