| TangerineP a întrebat:

Hello! eu vreau sa-mi iau laptop si am nevoie de parerile voastre! vreau unul girlie, alb)de dorit nu foarte skump dar performant)) ce imi recomandati?
mersi celor ce acorda atentzie!

5 răspunsuri:
| AleD a răspuns:

Hp-urile is bune in genral si is si faine si performante.sau Sony-urile, LG-urile, sau in fine cred ca si acer-urile.au preturi diferite si aspecte diferite.o prietena are un HP pe gri spre alb si a costat 25 de mil in bani vechi da i bun si fainhappy

| IIIIIIIIIIIII a răspuns:

Acer. Sau msi. Funda? Sau vot happy

| TangerineP explică:

Dar Apple macbook white cum e?

| Damon_8513 a răspuns:

ASUS
Eu imi iau o fisa de la Depozitul de calculatoare sau ma uit pe siteul lor si vad acolo cerintele calculatoarelor si pretul.

| whitefenix a răspuns:

...aceeaj intrebare.
cam cat costa unul cu ram 4 video 1 ...procesorul deacu tot la nivel
si ce model?