| Căpșuni a întrebat:

Hello!
Sper să puteți să mă ajutați. Noi la liceu facem "Secret Santa" și eu trebuie să îi cumpăr unei colege un cadou. Ideea e că nu am nicio idee. Nu știu ce i-ar plăcea. Din cate am observat...ascultă manele și nu e genul de elev care sa fie interesat foarte mult de scoală. Nu vreau să îi duc nici ceva banal, nesemnificativ. Inițial m-am gândit..totuși să îi cumpăr o carte, pe care să o citească, sa fie una interesanta, dar nu știu dacă ar face asta sau mă va înjura. (nici nu am idee de o carte care sa fie atat de interesanta astfel încât să o atragă)

Vă rog poate mă puteți ajuta! happy Orice idee e buna.
Trebuie să fie până în 25 lei. Așa s-a hotărât.

Funda happy

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate te ajuta ideile de aici http://bit.ly/SecretSantaidei

| Ginuka_Gina_1998 a răspuns:

Buna, si eu am aceeasi problema. Este tot genul de fata pe care l-ai descris tu mai sus. Dar totusi eu m-am gandit sa ii cumpar o bratara, o ciocolata, o rama si cam atat. La noi este 40 lei. Ii poti cumpara un parfum, un set de gel de dus, o bratara.