| SmartyPants a întrebat:

Hello! Sunt din Oradea, si am nevoie disperat de o geaca de piele sau denim..va rog sa ma ajutati cu un magazin! Si daca nu sunteti de aici poate e un magazin pe la voi care e si la mine.

Funda! happy

3 răspunsuri:
| Tweety_5554 a răspuns:

Hey,si eu sunt tot din Oradea si am vasut asemenea gezi in terranova(pe centru), HM, bershka...magazinele astea din Lotus, sau daca nu gasesti incearca in magazinele chinezesti sau in piata(in rogerius am vazut ceva). Sper ca te.am ajutat

| Rozetta a răspuns:

A. http://www.okazii.ro/cautare/geci+piele+barbati.html cauta aici!

B. Cauta la mall! (ZARA, TAVY, COTON ON, H & M... etc. )

| Noa_Dragos_1994 a răspuns:

La noi in Timisoara e un magazin
Decathlon sau incearca la Nike