| anonim_4396 a întrebat:

Hey hey hey! Se apropie ziua prietenului meu (23 ani) si nu am nicio idee pentru cadou. As vrea sa fie ceva diferit care sa-l surprinda. cine ma poate ajuta? fundita pentru cele mai bune idei:*

Răspuns Câştigător
| LDDy a răspuns:

Fa-i un album cu pozele voastre, albumul sa fie facut de tine.
Eu asa i-am facut prietenului meu, am cumparat foi a4 rosii, si lipeam cate o poza si mai jos, scriam cate un citat, frumos, foile le-am legat cu un..snur? rosu.(habar nu am cum se numestestraight face) iar dupa ce l-am terminat am ars pe la colturi, pot sa zic ca a iesit f frumos, iar pe fata lui se citea suprindereabig grin
Si mai am o idee(asta nu e ca un cadou.e mai mult. ceva pe langa cadoubig grin) Scrie-i intr-un biletel ceva frumos, ascunde-l intr-un loc si pe alte hartiute scrie-i indiciile..lasa-l sa caute..curiozitatea de pe fata lui te v-a incanta big grin
Cel putin asa a fost la mine, sper ca te-am ajutat! Te pup si sa te bucuri de prietenul tau cat mai mult timp! happy

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

La 23 de ani ar merge ceva de genul....petale de trandafiri, sampanie, o baie cu multa spuma, un masaj, o cina romantica si ceva tip,, playboy,,

| Vibrations a răspuns:

Adu-i o stripteuza. Categoric il va surprinde

| Codolan_Razvy_1991 a răspuns:

Mmm pai il vei surprinde daca:te-ai imraca sexy l-ai invita la tine acasa si i-ai face un dans mai specialbig grin