| andreeaandra989 a întrebat:

Hey sall am o nedumerire in cls a-vlll-a se porta genti s-au ghiozdane caci sunt putin derutata

Răspuns Câştigător
| Emma52 a răspuns:

Poti sa porti ce vrei, nu e vreo regula in legatura cu asta.

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Ghiozdane. Daca vrei musai si geanta se poate, dar aia o porti doar pe un umar si avand in vedere ca la scoala ai nevoie de carti si caiete s-ar putea sa iti strambe coloana. E mai sanatos ghiozdanul purtat pe ambii umeri.

| eviltwinnn a răspuns:

Ce vrei tu, nu exista o regula...

| Robieski a răspuns:

De fapt din experieta este asa:
daca esti o fata care nu e prea mult la moda si in clasa esti o fata la fel ca celelate iti iei un ghiozdan
daca esti o fata care toata ziua e cu machiazul in mana si s-a cam o ora in camera se isi gaseasca hainele potrivite iar in clasa esti o "diva" iti iei o geanta
Cel putin asa am inteles eu de la fete... dar mai bine fa ce vrei si cum iti place mai mult
Cel mai simplu mod e sa-ti iei noul ghiozdan care orican il poti face geanta big grin