| daniela0daniela a întrebat:

anul acesta termin clasa a 8 a si eu impreuna cu colegii mei ne gandeam sa le facem un cadou fiecarui profesor si mai ales Dirigintelui, insa problema este ca nu prea stim ce sa le daruim ..noi nu am vrea ceva de genul o poza cu ei si cu noi deoarece unii profesori nu prea ne suporta, astept sugestiile voastre. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| dianabaumli a răspuns:

Nu v-ati gandit sa- daruiti cani vopsite manual personalizate? Nu sunt prea scumpe si demonstreaza respectul si iubirea voastra pentru ei.

https://www.facebook.com/officialwehearthandmade?ref=bookmarks

5 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Ce frumos, după ce că v-au pus note mici şi absenţe timp de patru ani (sau mai mult), şi nici nu vă suportă, voi nu aveţi ce face cu banii părinţilor decât să le daţi cadouri.

| Pinocchio a răspuns:

Pai, chiar de asta ar trebui sa dati cadou poze cu voi profesorilor care nu v-au suportat.
Iar la restul, ceva obiect din cristal de exemplu sau o pictura frumoasa, poate o carte de specialitatea lor.

| Drolja a răspuns (pentru Pinocchio):

Da, le puteţi da înapoi manualele.

| Pinocchio a răspuns:

Eu nu mai am cui si ce sa predau, am terminat demult scoala.

| Chivoiu_Emanuel_1993 a răspuns:

Eu nu as zice sa le dati o poza pentru ca chiar tu ai spus ca nu va suporta si o poza cu voi pentru ei cred ca ar ajunge la gunoi ime diat dupa ce nu va vor mai vedea vreodata. Eu zic ca daca aveti "artisti" atunci sa le faca ceva portrete sau un desen cu scoala. Sau sa invatati un cantec cu dedicatie.Sau daca nici asta nu se poate luatile o vaza sau cate o cana.