| TnCristinaa a întrebat:

Ce magazine de haine online stiti din alte tari cu transport gratuit in Romania?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Glumesti, nu!? Anunta-ma si pe mine cand gasesti un site strain cu transport gratuit catre Ro, sunt curioasa daca vei gasi. In toti acesti ani, niciodata nu am dat de un site strain cu transport gratuit :))...

Am facut de multe ori comenzi din afara Romaniei, precum www.gojane.com (site american, coletul se ridica de la posta vamala), www.boohoo.com - site englezesc, coletul ajunge cu posta romana, de pe astea doua am comandat haine pana acum.

Un altul ar fi www.koketa.gr - desi nu m-a interesat niciodata daca face livrare si spre Romania, coletul vine cu posta Elena sau prin curierat depinde ce alegi.

| TnCristinaa explică (pentru MihaelaDart):

Mie mi-a zis cineva asta..nici eu nu am gasit.laughing

1 răspuns: