| BeautifulGirl2001 a întrebat:

Hey TPU.Cine stie un loc unde se pot face zile de nastere.(cu locuri pentru mancat, Cinema, Sala de jocuri) pentru copii mai mari de 10 ani?

Răspuns Câştigător
| DontHaveANamee a răspuns:

La mall. Nu cred că există alt loc după preferinţele de mai sus. Puteţi să vă plimbaţi, să mergeţi la un film apoi la un suc ceva de genu' thinking Plus că puteţi să mergeţi şi la bowling dacă tot vrei jocuri şi chill out că se mai găsesc multe jocuri diferite în mall. Şi de mâncare. păi pff. Se găsesc atâtea locuri in mall. KFC, McDonald's, Spring Time, Burger King etc.

7 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

McDonald's.Oricui i-ar placea sa mearga acolo te asigur :*:*distractie placuta :*:*

| tinaHd a răspuns:

La McDonald`s oricui i-ar placea sa mearga acolo. distractie placuta :*:*

| Bijou a răspuns:

La Mall, la Hollywood Multiplex.