| AliinaSomerhalder a întrebat:

Http://www.haine2014.com Ce parere aveti de siteul acesta?

8 răspunsuri:
| Mădălllinna a răspuns:

Fake-uri!

| Mădălllinna a răspuns:

La toate preturile de pe acest site au uitat sa puna cate un 0, sau doi...

| anyhylator a răspuns:

A comandat careva, i-a venit comanda?

| AliinaSomerhalder explică:

Nu conteaza daca sunt originasle, dar matearialul e bun? E cum scrie acolo? bumbac?

| AliinaSomerhalder explică:

Nu conteaza daca sunt fake-uri. Nu sufar de haine originale. Ma intereseaza materialul si daca o sa-mi vina comanda. Am plasat o comanda si vineri ar trebui sa vina. Va anunt daca vine si cum sunt produsele happy

| vasilescuadrianady a răspuns (pentru AliinaSomerhalder):

Eu astept comanda de joi, si nu a sosit nimic cred ca este vrajeala!

| Ionut_Roxy_1994 a răspuns (pentru vasilescuadrianady):

Cum ati comandat pe acest site?

| Ionescu_Gaby_1983 a răspuns:

Buna Alina "Daemon"big grin e cam dubios. au preturi ffff mici. nu cred ca este posibil asa ceva...