| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a întrebat:

Imi puteti lasa un link de unde imi pot cumpara o geanta, daca se poate ca asta http://www.bravosport.ro/......namel.html
dar sa-mi incapa cartile? Cica asta e prea mica. multumesc

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

Deci... nu sti sa dai comanda de pe site-ul care l ai dat? sau vrei alt pret la ea sau vrei alta geanta care seamana cu asta ori poate vrei sa stii daca iti intra cartile ca daca e asa da eu cred ca iti incap incearca sa fi mai specific cand pui o intrebare sa te putem ajuta vrei sa iti incapa cartile insa noi nu stim cate ai sau ce marime sunt puteai macar sa spui ca esti in generala sau in liceu ca ne faceam totusi o idee. In fine nu stiu ce carti ai tu dar geanta aia e destul de mare

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru Bobby711):

Nu ma intereseaza pretul, doar ca un expert TPU mi-a spus ca nu-mi incap cartile in acea geanta si doar daca le dai in doua or sa-mi incapa.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru Bobby711):

Te poti uita aici, te rog, daca ai timp sa vezi ce raspuns mi-a dat un expert TPU http://www.tpu.ro/......-ro-genti/

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru Bobby711):

Te poti uita aici, te rog, daca ai timp sa vezi ce raspuns mi-a dat un expert TPU http://www.tpu.ro/......-ro-genti/ sunt la liceu

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru Bobby711):

Cea mai mare carte pe care o am e de 8.5 x 0.3 x 11 inches

| Bobby711 a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

pai o rigla are 30 de cm cauta o rigla pune cartile langa ea si vezi daca iti incap eu zic ca da 8, 5 inch =21 cm o. 3inch=0, 76 cm 11inch=27cm deci ar trebui sa iti incapa tongue

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru Bobby711):

Multumesc, nu inteleg de ce acel expert TPU mi-a spus ca trebuie sa tai cartile in 2 ca sa-mi incapa. LOL

| anonim_4396 a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Pentru ca e prost, de-aia. A muncit si a dat raspunsuri folositoare paa a castigat „medalia" aia de expert si acum isi permite sa de-a raspunsuri la misto.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru anonim_4396):

Asa e, ai dreptate!

| Bobby711 a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Cum a spus si ramon a castigat medalia si acum e mare scula toata lumea trebuie sa ii dea dreptate pff. oamenii ca el strica comunitatea TPU