| PuntIle a întrebat:

In cat timp ar trebui sa ajunga comanda de la eMAG am comandat si scrie : Plata acceptata si l-am comandat la 19:30 cred pe la cat ar trebui sa ajunga? Astazi e vineri, maine am sanse sa primesc produsul?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde unde locuiesti. Si de curierat, daca lucreaza si in weekend.
In tara, in orase mari, in 2-3 zile ajunge.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu stau langa Oradea unde este un punct eMag. Am comandat Vineri dupa amiaza (in jur de 18:00) si sambata la 11:00-12:00 am primit obiectul. Deci depinde de distanta. Firmele de curierat cu care lucreaza eMag, merg si Sambata pana la 13.00.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Luni cel mai probabil

| CuriousStuff a răspuns:

Este si curier care lucreaza sambata dar cel mai sigur o sa-l primesti luni. Oricum dimineata o sa primesti un mesaj de la curier daca ai un colet.

| dalila2004 a răspuns:

Nu cred ca ar fi sanse sa apara maine pachetul...depinde si in ce oras stai...eu stau foarte departe de Bucuresti si de obicei in 2 zile apare prin Fan Courier! Cuplacere.