| Ginnaaaaaaa a întrebat:

Luni în jurul orei 20:30 am dat o comanda de telefon de pe Altex și am primit mesaj cum că estimează că produsele vor veni în 48h.

Azi am primit un alt mesaj cu codul AWB și îmi zice că comanda a fost colectata, ora 18:20
Asta înseamnă că va veni mâine coletul?

Răspuns Câştigător
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Sunt sanse mari sa ajunga maine (miercuri) sau cel tarziu joi. Poti verifica cu nr de AWB pe siteul curierului unde se afla coletul. De multe ori primesti un SMS de la firma de curierat in cursul diminetii daca coletul este programat pentru livrare in ziua respectiva.