| ŞasăCaiFrumoşi a întrebat:

Mai se gaseste pe vreun site Xiaomi Redmi 1S la pretul de 600 ron?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Înseamnă că, între timp, s-a terminat stocul sad
Păcat, când am intrat pe site mai aveau...

Parcă am mai văzut 1-2 site-uri, la link-urile indicate anterior, unde telefonul costa 600-650 lei.

6 răspunsuri:
| ŞasăCaiFrumoşi explică (pentru bursuc001):

NU e in stoc la MobileTrend sad

| bursuc001 a răspuns (pentru ŞasăCaiFrumoşi):

Înseamnă că, între timp, s-a terminat stocul sad
Păcat, când am intrat pe site mai aveau...

Parcă am mai văzut 1-2 site-uri, la link-urile indicate anterior, unde telefonul costa 600-650 lei.

| kar1GaNNN a răspuns:

Nu stiu frate daca mai gasesti asa ieftin happy.

| coolboy22 a răspuns:

Nu se mai gaseste deoarece a fost scos din uz si a aparut Xiaomi Redmi 2.Il gasesti in China cu vreo 600 lei dar astepti 14-30 zile.Vine fara TVA, uite aici cum sa cumperi: http://www.chinagsm.info/......t-gratuit/

| ŞasăCaiFrumoşi explică (pentru coolboy22):

Adica transportul e gratuit daca dau pe netherland post? :O

| coolboy22 a răspuns:

Da, transportul e gratuit si vine la posta de cartier, te scuteste de posta vamala sau deplasarea si alte taxe. Vine exact cum ar veni de la cineva din Romania.