| anducu a întrebat:

Nu m-am ocupat pana acum de moda, eram numai cu scoala. acum am 13 ani, vreau sa incep si eu sa fiu "cool" si mai "sexy" cum zic fetele din clasa, scoala. eu nici nu stiu bine ce sa port, ce mi se potriveste. am 1, 63 inaltime; si 47 kg.deci e ceva foarte bine, pentru varsta mea.

am picioarele lungi, sus sunt putin mai grasanehappy dar sunt ok.

mi se potrivesc platformele? tocuri mici si subtiri? sau mai bine balerini, tenesi?

6 răspunsuri:
| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Trebuie sa te ocupi si de moda.happy eu iti propun tenesi si balerini.la scoala trebuie sa porti ceva comod. te va jenahappy. la varsta ta tocuri :O? nu cred.iti vei strica mersu' [depinde de tokulets`]winking. BAFTA!

| Arthur a răspuns:

Îmbracăte întotdeauna în ce-ţi place şi în ce te simţi bine. Nu e neapărat să fii o copie a cuiva. Succes!

| shadovv a răspuns:

Acum sincer spune-mi si mie de ce vrei sa fi "cool" sau "sexy"?
pana la urma sa stii ca iti trebuie numai 3 lucruri: cap, sani si cur... bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se vede ca ai 13 ani

| spaikizz a răspuns:

Bravo! Dar vezi sa nu uiti de scoala! 1:Coafura:daca ai parul lung incearca sa il mentii frumos si sa ii tai varfurile regulat, fileaza-l. 2fata: nu te machia, iti strici tenul, iti poti da cu balsam; 3 haine:un tricou peste fund cu niste colanti subtiri si o pereche de adidasi. In oras: tocuri mici si groase, o rochita si parul cu bucle. La cumparaturi: o pereche de tenesi, o pereche de blugi si un tricou.

| teodorika10 a răspuns:

E fff bine pentru varsta ta aceasta greutate. Daca ma intrebi cum sa te imbraci la scoala as zice sa nu iei niciodata pantofi cu tocuri subtiri. Ia ceva comod dar frumos.Sa zicem niste adidasi draguti, o bluza de ce culoare vrei si sa nu fie foarte stridenta si niste blugi pana.Asa o sa arati ff bine la scoala.Cand iesi la cumparaturi niste tenisi ca sa nu te doara picioarele. Iar atunci cand iesi in oras...mmmm...poti lua pantofi cu toc nu foarte mare si o sa te descurci foarte bine.