| V77Narcis a întrebat:

O parere despre sports.woomie.ro? A mai cumparat cineva de aici?

Răspuns Câştigător
| Duca_Cristian_1968 a răspuns:

Nu faceti marea prostie sa achizitionati produse de la aceasta firma(http://sports.woomie.ro/) veti lua cea mai mare plasa si veti fi complet dezamagiti privind calitatea produselor, nerespectarea marimilor si timpul f.f.f.mare de livrare a produselor c-date.Sa nu mai vorbim de felul cu care sunteti tratat de reprezentantii firmei in timpul unei conversatii telefonice in care va manifestati nemultumirea privind produsele primite fata de cele date in c-da, nu merita sa va pierdeti timpul cu ei ca va veti supara si enerva degeaba.Inca un mic-mare amanunt, in cazul ca returnati un produs inapoi sa nu aveti speranta ca va veti recupera f.curand banii inapoi, te vor face in asa fel sa achizitionezi un alt produs de la ei la valoarea produsului returnat daca si nu mai mare si astfel o iei de la capat cu nemultumirile fata de produs si te pomenesti ca ai o suma de recuperat dar nu stii cand si cum. MULTA BAFTA...

4 răspunsuri:
| Joker11 a răspuns:

E un site foarte bun.

| OvidiuOprisor a răspuns:

Salut,
Eu cumpar de peste 1 an de pe acest site, cred ca am 5 comenzi deja.
Fara probleme, produsele vin din Anglia si chiar sunt originale. (Sunt cunoscator)
Recomand!

| Duca_Cristian_1968 a răspuns (pentru OvidiuOprisor):

Esti usor de pacalit.

| Duca_Cristian_1968 a răspuns (pentru OvidiuOprisor):

Incearca la ELEFANT.ro, acolo produse.