| alextati a întrebat:

Parere flip? Am comandat telefon de acolo si nu stiu la ce sa ma astept. (stare excelent - iphone 8 plus)

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Is decenti, dar de ce iPhone 8 Plus, un model vechi de aproape 5 ani cand sunt telefoane noi cu Android care fac poze mai bune si nu iti rup portmoneul? iPhone nu mai e ceva wow de mult, orice fraier cu salariu isi face un abonament de 400 de lei pentru ultimul model, si dupa plange cand il da pe jos laughing

| alextati explică (pentru Wr3nch):

M-am saturat de android, n am avut deloc Apple si vreau sa incerc, crezi ca nu stiu ca s altele mai bune? nu ma omor cu pozele/jocuri, imi trebuie un telefon care sa isi faca treaba, am comandat dupa flip ca s mai ieftine, da sper sa nu mi vina stricat sau ceva

| Wr3nch a răspuns (pentru alextati):

Nu iti vine, serviciul e ok, is si reviews pe YT si nu au avut probleme.