| bmerry a întrebat:

Parfumurile de pe elefant.ro sunt originale sau false? Mi se par foarte mari diferențele dintre preturile lor și cele de magazin.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Sunt originale. Diferentele de pret vin din faptul ca ei nu platesc vanzatoare, utilitati, chirie pe spatiul magazinului, etc. Il comanzi, ei il iau din depozit, il ambaleaza si il dau la curier. De asta sunt asa ieftine.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu cred ca si-ar permite ditamai brandu sa vanda produse false. Eu am cumparat un ceas fossil de la ei si am primit cutie originala, cu certificat si toate cele. MA gandesc ca si-n cazu parfumurilor e la fel.