| Mayar a întrebat:

Pe site-ul miniprix, cam in cat timp se pune un produs iar in stoc?
Am vrut sa imi iau un maieu, insa acum nu mai e in stoc. Cam va trebui sa mai astept? Sau unde ma uit sa vad cat mai e pana il pot cumpara?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| flavi26 a răspuns:

Pai pana il readuc in stoc dureaza cam 5-7 zile iar apoi 1 zi transportul (Bucuresti sau Ilfov) sau 2 zile (restul tarii)

| Mayar explică (pentru flavi26):

Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| flavi26 a răspuns:

Cu placere! Stiu pentru ca si mama a comandat de acolo happy

| Mayar explică (pentru flavi26):

M-ai linistit. M-am speriat si ma gandeam ca nu mai pot cumpara produsul. big grin