| AnnaMaria95 a întrebat:

Petrec seara de revelion la un prieten acasa. Sugestii de imbracaminte? funda.

5 răspunsuri:
| CiuxyM a răspuns:

Exista mai multe variante, depinde si de stilul pe care il abordezi in general. Eu ti-as putea sugera o rochita, o bluza combinata cu o fustita sau o pereche de pantaloni, un maieu mai lung prins pe talie cu o curea lata completat de niste colanti din latex in partea de jos ( asta in cazul in care te avantajeaza silueta). Petrecere frumoasa! happy

| DroGuleTz a răspuns:

Pai niste blugi frumosi pantofi cu tok sau adidasi si o bluzitza lunga cu flori o cordeluta parul desfakut sau o fundita in par si putin machiata sper ca ti-am fost de ajutor pup dolce (fundita?)

| BoG_3854 a răspuns:

Salut! Având în vedere că în casă e destul de cald, poţi îmbrăca o rochiţă sau o bluziţă mai lungă [cu colanţi, desigur]. Dacă nu eşti genul, atunci te poţi îmbrăca intr-o pereche de blugi si o bluziţă frumoasă. Sper că te-am ajutat. Pupici:*:*
Fundă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paii...nu stiu ce stil iti place, eu acum voi spune din punctul meu de vedere.Eu m`as imbraca intr-o rochita cu niste ciocate...si peste aceea rochie o vesta ( culoare ciocatelor),(Faraa colanti, deoarece in casa presupun ca este destul de cald, si in plus este si mai frumos, mi ales daca ai si silueta corespunzatoaewinking
Sper ca ti-am fost de folos.Craciun fericit! SI un An nou mai bun! Pupp!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !