| alin_9439 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar aceste casti de la Beats. Realizez ca sunt nise fake-uri dar vream sa va intreb daca pot avea increde in vanzator sau daca pot lua de undeva mai sigur si mai ieftin.
http://www.okazii.ro/......a138639849

6 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Ia Sony din alea la 2 milioane jumate wireless.Sunt testate de mine si sunt foarte multumita de ele.Se aud prin 4 pereti pana la mine in bucatarie la fel de clar ca atunci cand stau langa emitatorul lor

| alin_9439 explică (pentru DiamondShine):

Imi cerzi scuze dar eu nu am intrebat de calitatea lor ci de garantia ca nu voi lua o teapa cand voi cumpara aceste casti tongue

| DiamondShine a răspuns:

Pe okazii nu ai aceasta garantie din pacate...

| alin_9439 explică (pentru DiamondShine):

Pai si imi recomanzi un alt site?

| DiamondShine a răspuns (pentru alin_9439):

Da.eMAG,altex,flanco..etc. am observat ca si astia care vand produse la mana a doua au preturile aproape egale cu cele din magazin.

| miruuunel235 a răspuns:

La eMAG nici nu e prea scump si e marfa buna, daca nu iti plac poti sa le dai inapoi fara problemebig grin iti recomand ceva de aclolo ...nu iti recomand okazii :d