| EmoReny a întrebat:

Sall all peste cateva saptamani se termina scoala deci asta stiu toti in fine nu stiu in ce imbracaminte ar trebui sa ma duc ma pueti ajuta dau funda :*

2 răspunsuri:
| Alexici a răspuns:

Ia ceva simplu. O cămașă. Dacă nu, încearcă o rochiță de vară. Să nu ieși prea în evidență cu culori țipătoare. Adică, mie una nu-mi plac. Culoarea e la alegerea ta, dar repet. Ia ceva simplu, e sfârșitul anului școlar, nu discotecă. xD

| EmoReny explică (pentru Alexici):

Cam asa rochii nu port ca le urasc dar cu camasa mi-ai dat o idee buna mersi xD