| Serban_Albu_1994 a întrebat:

O cunostinta face scoala de soferi cat B.Mai are cateva ore si va termina asa ca va trebui sa dea sala. Daca ia sala va trebui sa astepte 3-4 luni pana la traseu.M-a intrebat daca exista vreo modalitate de a da traseul mult mai repede,dupa cateva saptamani,maxim o luna, dar nu stiu ce sa ii zic.Se poate face ceva fara pile sau cunostinte?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Isi face mutatie intr-un oras mic unde dureaza mai putin programarile si da acolo

| Serban_Albu_1994 explică (pentru suntserios):

Crezi ca isi face mutatie oricine oricum vrea? Trebuie sa aiba cine sa il ia in spatiu, ori el nu cunoaste pe nimeni.

| suntserios a răspuns (pentru Serban_Albu_1994):

E fix problema lui ca nu are cine sa il ia in spatiu... eu ti am zis solutia

| Serban_Albu_1994 explică (pentru suntserios):

Din cate stiu eu, asa e in toata tara, se asteapta cate 3-4 luni. Orasele mici sunt subordonate judetului deci problema e cam aceeasi.Sa imi zici daca gresesc, te rog! Nu stiu sa fie vreo diferenta intre orasele mici si cele mari, daca ele se subordoneaza judetului!

| DavidoffUser a răspuns:

Nada! zilch! nothing! un cazzo! fix ***! nix!