| Oly4Fun a întrebat:

Sall! Am si eu 2 intrebari :
1) Am auzit ca playstation3 poate arde Tv e adevarat?
2)Pot cumpara un playstation3 de la altex cu incredere (adica sa fie original si sa mearga bine ) m-am orientant la un de 1350 lei
Ms! (nu prea le am cu astea da vreau sa-mi cumpar 1)

Răspuns Câştigător
| Boog a răspuns:

Pentru 1. Da! depinde de televizor adica daca ai plasma nu e nicio problema dar daca ai din ala cu "toba" in spate risti sa ti se arda.
2. Poti cumpara fara nicio grija am cumparat si eu de la ei, sunt rapizi si siguri.
Bafta.

| Oly4Fun explică (pentru Boog):

Asa Ms pentru 2. Acum daca poti sa-mi spui daca la un tv led de 600-700 lei merge ps3 fara sal ard... MS!

| Boog a răspuns (pentru Oly4Fun):

Merge fara grija daca e Led merge sa nu fie cu "toba" aia in spate deoarece alea-s prea vechi.

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Cele clasice au o problemă dacă se depăşeşte curentul de fascicol ( legat de luminozitate şi contrast ) care obosesc prematur tubul cinescop, afectând în acelaşi timp şi traful de linii. Cele de ultimă generaţie nu mai au aceste probleme.