| xLegio a întrebat:

Sall! M-am gandit sa achizitionez un iphon4 s de 8 GB in rate din altex si vreau sa stiu de ce acte am nevoie pls am nevoie de raspuns urgent! Dau funda

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Tu nu faci credit la Altex, faci la una din Banci care lucreaza cu ei. Du-te la ei si obtii toate informatiile.

| MariuSSer a răspuns:

Documente necesare: BI / CI, adeverinta de venit/ talon de pensie (decizie) / documentatie specifica PFA, atestand veniturile, factura de utilitati (dupa caz).