| madalinboy a întrebat:

Eu intru pe TPU intot deauna si vreau sa dau raspunsuri la intrebari am cont da imi zice ca nu pot sa folosesc decat 5 raspunsuri pe zi si am asteptat o zi si nu merge am trimis acolo si am intrat pe messs dar nu stiu pe ce sa apas plzz ajutati-ma... funda+vot

Răspuns Câştigător
| AIRIUS a răspuns:

Sall!
si eu am avut exact aceeasi problema pana acum.
nu intelegeam ca si eu daca vroiam sa dau un rasp sau sa pun o intrebare ma loveam de aceeasi chestie cu max 5 mesaje.si acum de max 10 min sa zic, mi a aparut msg pe mess sa-mi confirm emailul.am dat clij,am urmat pasii si uite ca acum pot!
probabil ca sunt multe cererii, dar asta conteaza mai putin, ideea e ca vei primii msg eu de 1 zi intreaga nu am putut scrie!
ai incredere!
bafta!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să respecți categoria și citește aici: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
Pentru orice problemă pe care o întâmpini, te poți adresa fără ezitare adminilor completând formularul de aici: http://www.TPU.ro/contact
Pa, pa.

| AaL33xXx a răspuns:

Trebuie sa-ti activezi contul de pe adresa de emailwinking... funda?