| vladutzw a întrebat:

Sunt la liceu si trebuie sa purtam uniforma. Uniforma contine o camasa alba, un sacou rosu, o cravata si pantaloni de costum, iar acum ca vine iarna vreau sa imi cumpar ceva incaltaminte, dar sa nu fie ghete ci ceva asemanatori cu pantofii dar sunt mai sus de glezna si sunt cu blana inauntru sau am vazut la altii ca poarta cizme si chiar arata fain.

Cizmele o sa arate fain la pantalonii de costum? Mentionez ca nu port chiar tot timpul pantaloni de costum, mai port si pantaloni ca blugii. Dati-mi ceva idei big grin

3 răspunsuri:
| Lorenuta2000 a răspuns:

Habar nu am dar sunt curioasa la ce liceu inveti, deoarece cunosc unul cu uniforma foarte asemanatoare.

| CThomas a răspuns:

Incearca sa iti faci pe comanda... si macar iti poti face exact culorile si modelul pe care til doresti tu... vezi daca ai prin oras ceva atelier sau daca nu da comanda online, ei fac orice model numa le trimiti poza www.costumelacomanda.com

| ramonicademonica a răspuns:

Pai ar merge cizme cu pantaloni de stofa dar sa fie negre.Dar parcă ar merge mai bine cu blugii.Și dacă iei blugi cu cizme poți sa alegi ce ce culoare vrei la cizme.În fine ăsta e părerea mea dar tu fa Cum vrei. Fundația?