| Alexandru2016 a întrebat:

Salut.Am auzit c de black friday anul trecut au fost oameni care au cumparat iphone 5 sau 6 la 1 leu.E adevarat?

Răspuns Câştigător
| AnNéVidoff a răspuns:

Iti zic eu cum a fost un adevar! happy
Dar nu mai stiu daca anul trecut!
Pe Amazon,a fost o eroare si luai la gratis lucruri,norocosii,si-au luat cat au prins eroare,putin, oricum cat a durat! happy
Si da, e adevarat asta, tot o eroare si le luai la un leu! Dupa ce dadeai leul, ei erau obligati sa ti-l aduca acasa! laughing)
E posibil sa fie la 1 leu dar stii cum este faza?
Dai 1 leu/1 euro pe telefon, dar abonamentul este 4 milioane si iti mai dau ei acolo ceva minute, mesaje si net! happy
Funda?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Posibil au luat autocolante cu iphone la un leu, abtibilduri si le au lipit pe figider, asa sa se dea ei jmecheri.

| Dintrebare a răspuns:

Dar si acum poti cumpara telefoane de ultima generatie cu 1 euro, nu doar de black friday. Doar ca te costa abonamentul lunar o gramada de bani

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Da e adevarat chiar si plasme de un leu au fost cumparate

| YesorNo a răspuns:

A fost o eroare. Stiu si eu. Un coleg de-al meu... fratele lui a prins „oferta" Da. A fost adevarat. Norocosi big grin laughing

| ioana2004 a răspuns:

Nu.

| Imp289375 a răspuns:

Nu cred. Nici cu abonament, preţul la un iPhone nu scade atât.