| iulianwyy a întrebat:

Salut, am dat comandă pe eMAG de două produse, dar în aceeași comandă. casti și un alt obiect. nu au legătură unul cu altul. și eu în cont aveam un voucher de 74 de lei pe care l-am aplicat în coș. și sunt curios, produsele vin împreună? îmi e frică să nu îmi ceară prețul inițial fără voucher. mulțumesc anticipat, dau funda

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Dacă sunt de la furnizori diferiți produsele vin separat. Vei plăti două taxe de curier.

| iulianwyy explică (pentru gabicoo):

Scrie " produs vândut de jenuos emall shop și livrat de către eMAG" iar la celălat scrie doar "livrat de eMAG". din asta înțeleg ca vin împreună, nu?

| VoidEternal a răspuns (pentru iulianwyy):

Chiar și așa e posibil sa vina separat. eMag are mai multe depozite.

| suntserios a răspuns (pentru iulianwyy):

Da s-ar putea să vina împreună dacă scrie că sunt livrate de eMag. Cât despre bani, cât scrie in comanda atât plătești dacă ai ales ramburs că metoda de plata. Nu îți cere nimeni mai mult.