| mrdrokk78 a întrebat:

Am de primit o scrisoare din Olanda, am scris codul postal corect, satul, comuna, dar am mai trecut si cel mai apropiat oras jos. E vreo sansa sa mai primesc scrisoarea? Multumesc frumos.

3 răspunsuri:
| marinaru777 a răspuns:

Cred ca ti am mai raspuns, ordinea este judet, oras, comuna si ultimul este satul, fiind codul postal corect primesti sigur fiindca ai trecut codul postal si satul.

| mrdrokk78 explică (pentru marinaru777):

Atunci iti mai multumesc inca odata, am vrut mai multe raspunsuri, dar de data asta raspunsul asta mi s-a parut mai complex, iti multumesc frumos happy

| DoctorGherman a răspuns:

Îl Primești sigur, deoarece ai trecut codul postal corect, dar s-ar putea sa dureze in jur de o săptămâna, dacă nu chiar mai bine!