| Silviu-Marian_Larionesi_1989 a întrebat:

Salut
Am facut o comanda pe aliexpress si de lene sa ma informez am trecu la adresa doar tara, localitatea, strada si numarul de telefon(ca si pe eMAG).Mai am sanse sa primesc coletu?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aaaa. ee stai linistit ca ti l da la posta doar ca nu ai sa primesti instiintarea acasa probabil, asa ca trebuie sa te duci tu la posta sa verifici

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu era vorba ca trebuia sa te informezi si ti-a fost lene.Este vorba de gandire logica.Il primesti.Te va suna curierul pe acel numar de telefon. Daca l-ai scris pe cel care trebuie.

| Silviu-Marian_Larionesi_1989 explică (pentru darrio2007):

Tu esti un fel de Einstein? Tu crezi ca o sa ma sune cei din china?
Daca nu sti nu mai vorbi prosti.

| darrio2007 a răspuns (pentru Silviu-Marian_Larionesi_1989):

Tot tu ai clanta mare? E prima data cand faci asta? Si la o scrisoare obisnuita se pune adresa completa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu inteleg... daca ti ai trecut adresa completa de ce sa nu il primesti?

| Silviu-Marian_Larionesi_1989 explică (pentru suntserios):

Nu e trecut blocu, scara si apartamentu...din ce am cautat pe forumuri trebuia sa trec tot pentru ca, cand vine coletu la posta sa ma duc sa il ridic

| Silviu-Marian_Larionesi_1989 explică (pentru suntserios):

Nu e trecut blocu, scara si apartamentu...din ce am cautat pe forumuri trebuia sa trec tot pentru ca, cand vine coletu la posta sa ma duc sa il ridic

| suntserios a răspuns (pentru Silviu-Marian_Larionesi_1989):

Aaaa. ee stai linistit ca ti l da la posta doar ca nu ai sa primesti instiintarea acasa probabil, asa ca trebuie sa te duci tu la posta sa verifici

| Silviu-Marian_Larionesi_1989 explică:

Foarte frumos am vorbit smechere.Masura tu ai intrecut pentru ca in loc sa ajuti mai criticat(ca tot romanu ca de altceva nu ii bun) daca ramaneai la subiect si fara critici nu se ajungea aici da normal tu vrei sa arati ca ai un IQ de 160 bravo tie da nu trebuie sa ne impartasesti si noua prostia ta.
Pa

| MR32 a răspuns:

Primiti pana la 10% reducere de la cumparaturile de pe Aliexpress - https://goo.gl/CjFxuy