| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am niste boxe de pc la 40 de lei cumparate acum multi ani, am schimbat sistemul, monitorul, restul perifericelor si am ramas cu ciurucurile astea, vreau sa comand niste boxe online, intrebarea e, daca nu voi fi acasa cand vine, ce se intampla? Revine a doua zi? Duce coletul inapoi? Ma refer daca in ziua respectiva nu are cine sa fie la domiciliu, sunt cam nepriceput in materie, am comandat doar de doua ori de pe net dar am fost acasa. Uite, astea as vrea sa le iau https://www.emag.ro/boxe-2-0-edifier-42w-brown-r1280t/pd /DWSCV2BBM/

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Alege sa fie livrate la easybox si le ridici cand vrei sau poti.

| anonim_4396 explică (pentru Wr3nch):

Si daca am surprize cu ele ce fac? cum le trimit inapoi?

| Wr3nch a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot la easybox.

| blackann a răspuns:

Poti sa le comanzi la easybox, oricum ar fi o sa primesti mesaj in ziua respectiva si cu nr curierului. Il poti suna sa restabilesti daca nu esti la locatie.

| anonim_4396 explică (pentru blackann):

Le-am comandat, au ajuns ieri.