| XMarya78 a întrebat:

Ati mai comandat pe Shein? Ce firma de curierat preia coletul? Ati platit taxe vamale? Coletul se livreaza acasa sau ramane la vama? Daca comand 17 sau 18 produse vor veni separat sau toate intr-un pachet mare? Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cu cine are contract posta locala, ca poate veni orice curier sau chiar unul de la posta locala.
In ce priveste o comanda cu itemuri multiple, se poate pune totul intr-un pachet, dar daca este prea mare, se pot separa si veni in 2-3 pachete, chiar in zile diferite, posibil si curieri diferiti.

| XMarya78 explică (pentru Violleta2022):

Vreau sa dau acum comanda de 29 produse, in cate pachete va fi impartit? Multumesc

| Violleta2022 a răspuns (pentru XMarya78):

Asta nu stie nimeni de aici, doar chinezii care lucreaza in depozitul de la Shein.

| XMarya78 explică (pentru Violleta2022):

Aa ok mersi te pup

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu comand..vine fan courierul la usa cu produsele,daca toate produsele sunt comandate odata, vin in acelasi colet! nu exista taxe vamale, cel putin la ce am comandat eu, haine, accesorii...

| maneaariana02 a răspuns:

Coletul se livrează cu Fan Courier. Taxe vamale nu se plătesc. Coletul se livrează la domiciliu. Tot ceea ce comanzi, vine intr-un singur pachet.