| DieselYk19994 a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu aplicatia Wish, a facut cineva comanda de haine/accesorii de pe aceasta aplicatie? Daca da, in cat timp ajung produsele si daca se plateste taxe vamale sau altceva pe langa taxa de transport afisata.

2 răspunsuri:
| CrissuMv a răspuns:

Hmm, nu stiu ce sa zic, mai bine comenzi dupa site-uri cunoscute.

| DieselYk19994 explică (pentru CrissuMv):

Si daca as plati dublu hainele comandate de acolo tot nu costa cat astea de la noi. Mai ales ca sunt niste gunoaie chinezesti sau turcesti astea de la noi de pe site-uri...