| KristiPlejaru a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu si eu daca accesti bascheti sunt origianli sau nu:http://imgur.com/HXRBMCl,rqzvOYP,sE0oArL,7n9l14s#3 Si as mai dori sa stiu din ce material se confectioneaza o pereche de basketi originali. Dati va rog si niste argumente la parieriile voastre de ex:sunt neoriginali ca blablalba intelegeti voi Multumesc de ajutor.Cel mai bun raspuns primeste funda

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Greu, daca nu vad o imagine mai buna de la incaltaminte fiabilitatea e pe la 50% sa fie originali. Tinand cont ca acum aproape orice se face in China pentru ca mana de lucru e mai ieftina. In acei bascheti cum ii numesti tu intra cativa bureti, cauciuc cusut mai gros la talpa si un strat de aer in caz ca sant nike. Daca nu ii incerci nu prea stii ce e de capul lor dar daca dureaza vreo 3 ani si maxim 4 sant bunicei.