| KristiPlejaru a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu si eu daca accesti bascheti sunt origianli sau nu:http://imgur.com/HXRBMCl,rqzvOYP,sE0oArL,7n9l14s#3 Si as mai dori sa stiu din ce material se confectioneaza o pereche de basketi originali. Dati va rog si niste argumente la parieriile voastre de ex:sunt neoriginali ca blablalba intelegeti voi

1 răspuns:
| Avasilichioaei_Denis_1990 a răspuns:

Clar nu sunt originali. Au un material foarte diferit fata de baschetii originali. Baschetii originali sunt facuti din multe straturi de panza, si sunt subtiri. Funda? big grin