| Ovidiu192837465 a întrebat:

Salut, as vrea sa va intreb ceva legat de site-ul amazon.com.
As vrea sa imi comand niste chestii de acolo si suma totala ajunge la 590 $.
Daca o sa comand de pe amazon.com o sa mai trebuiasca sa platesc in plus pentru transport? si cam cat ar trebui sa platesc? (Deoarce pachetul vine din America...) Pachetul o sa imi ajunga acasa?
Si ultima intrebare. Imi sugerati sa comand de pe amazon.com sau de pe amazon.co.uk? Si daca puteti sa imi spuneti si avantajele si dezavantazele ambelor site-uri daca puteti va rog.

3 răspunsuri:
| saftaiiustin a răspuns:

Nu am cumparat de pe amazon pana acum deci nu stiu pre multe, insa transportul il platesti sigur...
Eu plateam 13, 5 lei sa mi-l aduca la posta si 15, 9 in fata usii.

| Ovidiu192837465 explică (pentru saftaiiustin):

Dar faza este ca acel colet vine din America... Si as vrea sa stiu cam cat m-ar costa sa il primesc la mine acasa...

| saftaiiustin a răspuns (pentru Ovidiu192837465):

Pai asta ziceam... la America ma refeream si eu