| Bacrauelena30 a întrebat:

Salut, aveți idee de unde as putea cumpara marfa outlet ieftină pentru magazin?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De la depozitele engross din marginea oraselor, sau de la Doralee din Bucuresti.

| Bizon95 a răspuns:

Ascuțea ar trebui sa fie un nume propriu?
ca numai asa, propozitia ta are sens
insa nu am auzit de respectiva...

in orice caz, cea mai cunoscuta sursa de marfa ieftina si cel mai mare angro din Bucuresti este Dragonul Rosu
si are cate o hala mare cat un hypermarket si cu mai multe etaje pentru fiecare tip de produse (unul numai cu jucarii, haine, pielarie, pantofi, etc.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascuțea = aș putea
Nasaud translate