| Cr7Ionutz a întrebat:

Salut cam cat ar costa sa vand acest pc :

- Procesor AMD Athlon 64 X2 5200+ Dual Core 2700 Mhz
- Placa de baza ASUS M2N68-VM
- Placa video NVIDIA GeForce 9400 GT 512 mb
- Memorie RAM 2. 00GB
- Audio: VIA High Definition Audio
- Hard Disk Western Digital WDC (SATA)

P.S: Vand toata unitatea (cu tot cu sursa, carcasa etc...) fara monitor sau alte chestii...

6 răspunsuri:
| mrBean008 a răspuns:

900-1000 de lei.

| Cr7Ionutz explică:

Hard diskul este de 300GB

| Craftt a răspuns:

Rami DDR2, componente depăşite de vreme, nu prea cred că se cumpără aşa ceva. La ~13 milioane o persoană normală îşi cumpără un calculator care duce încă ~2 ani.
Calculatorul ăsta e şi aşa depăşit, eu n-aş da nici 500 lei pe el happy.
PS: N-ai specificat de cât e HDD-ul happy.

| AlleX1 a răspuns:

1400lei -1500lei!

| D3W a răspuns:

Unitatea e ff buan dar problema cu memoria sad si dacal bagai cu monitor merita 1300-1700 dar fara 950-1100 vezi tu funda?

| Cr7Ionutz explică (pentru D3W):

Monitor am deja eu vreau sa vand unitatea...mai pun niste bani si imi iau una noua speciala pentru gaming